Dragi učenci, spoštovani starši,

upamo, da ste lepo preživeli počitnice, doživeli veliko lepih trenutkov ter nabrali moči za novo šolsko leto, ki je že pred vrati.

Pouk za učence od 2. do 5. razreda se bo začel ob 7.55 in zaključil ob 12.25. S seboj imejte šolsko torbo in potrebščine.

Učenci 2. in 5. razreda vstopite skozi glavni vhod, učenci 3. in 4. razreda pa skozi stranski vhod (pri kuhinji). Ob vstopu si je potrebno razkužiti roke in v skupnih prostorih nositi masko. Pazite tudi na ustrezno varnostno razdaljo.

Prvošolčke in njihove starše bosta učiteljici pričakali ob 9.00 pred Krajevnim domom v Črničah.

Prvi šolski dan bo organizirano jutranje varstvo (od 6.30 dalje), varstvo vozačev in podaljšano bivanje po ustaljenem urniku. Zjutraj se boste lahko pri razredničarki prijavili na malico in kosilo.

Vozni red kombijev in avtobusa si oglejte na šolski spletni strani Osnovne šole Dobravlje. Ne pozabite na ustrezno varnostno razdaljo ter na nošenje mask tudi v avtobusu in kombiju.

Podrobnejše informacije najdete na šolski spletni strani.

Učitelji PŠ Črniče vam želimo lepe zadnje počitniške dni ter veliko dobre volje in znanja v novem šolskem letu.