Drage učenke in učenci!

Poletne počitnice se zaključujejo in v TOREK, 1. 9. 2020, se začne novo šolsko leto.

Pouk za učence od 2. do 5. razreda se prične ob 7.55 in zaključi ob 12.25. S seboj imejte šolsko torbo in ostale potrebščine.

3. in 4. razred vstopata skozi stranski vhod – pri kuhinji, 2. in 5. razred pa skozi glavni vhod. Ob vstopu si razkužite roke, pazite pa tudi na ustrezno varnostno razdaljo: 1, 5m.

Prvošolčke in njihove starše bosta učiteljici pričakali ob 9.00 pred Krajevnim domom v Črničah.

Prvi šolski dan bo organizirano tudi jutranje varstvo (ob 6.30), varstvo vozačev in podaljšano bivanje po ustaljenem urniku. Malico dobite v šoli, lahko pa se boste naročili tudi na kosilo.

Prihod in odhod avtobusa in kombija bo potekal po ustaljenem voznem redu. Ne pozabite na ustrezno varnostno razdaljo ter na nošenje mask v avtobusu in kombiju.

Podrobnejše informacije najdete na spletni strani Osnovne šole Dobravlje, kjer so tudi podatki o prevozih.

Lepe zadnje počitniške dni vam želimo učitelji Podružnične šole Črniče.