Prejšnji teden smo na Podružnični šoli Črniče izvedli dve prireditvi, v sredo za starše, v četrtek dopoldan pa za babice in dedke. Učenci so se pod skrbnim vodstvom učiteljev zavzeto pripravljali na ta dogodek. Pridno so vadili petje, plesne točke, prizorčke in deklamacije ter staršem in starim staršem pričarali čudovito praznično vzdušje in jim narisali nasmehe na obraze. Kar veliko časa smo namenili tudi ustvarjanju izdelkov in peki piškotov za bogato okrašeno tržnico.

Po prireditvi so se obiskovalci sprehodili med stojnicami, kupili izdelke otrok, se posladkali s palačinkami, toplim čajem in kavo ter se fotografirali z jelenčkom, rokavičko in smrečico. Prostovoljne prispevke, ki se jih je nabralo kar veliko, smo namenili za šolski sklad Osnovne šole Dobravlje.

Tako učenci in učitelji kot tudi starši in stari starši smo bili zelo veseli, da smo se po dveletnem premoru lahko ponovno družili na naši šoli ter skupaj stopili naproti prazničnemu času in novemu koledarskemu letu.