Letošnja tema Tedna otroka je bila »RAZIGRAN UŽIVAJ DAN!«. Posvetili smo se igri in igranju, saj smo želeli tudi pri nas, kot protiutež posledicam epidemije COVID-19, poudariti pomen igrivosti, sproščenosti in druženja.

Teden otroka smo praznovali z različnimi igrivimi dejavnostmi: zabavnimi kvizi in tombolo, ki so jih pripravili učenci sami ter sošolce razveselili tudi z nagradami, štafetnimi igrami, branjem zgodbic, likovnim ustvarjanjem za literarni natečaj Igraj se z mano, pripravili smo dogodek s kamišibaj predstavama, ustvarjalne delavnice in še kaj …

Po zaključenem tednu otroka si lahko ogledate nekaj utrinkov dogajanja na priloženih fotografijah.

Letošnji Teden otroka se je začel v ponedeljek 4. oktobra in se končal v nedeljo 10. oktobra, verjamemo, da ste ga lepo praznovali tudi v soboto in nedeljo, ko ni šole.