Organizacija pouka

URNIK POSAMEZNIH RAZREDOV; ŠOLSKO LETO 2018/2019

 1. RAZRED

 UČITELJICI: Mateja Soban, Erika Štrancar

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1. 7.55-8.40 SLJ MAT MAT SLJ SLJ
2. 8.45-9.30 GUM SPO SLJ GUM ŠPO
3. 10.00-10.45 SLJ SLJ LUM MAT SPO
4. 10.50-11.35 MAT ŠPO LUM ŠPO SPO
5. 11.40-12.25 bralna značka  N1A  knjižnica N1A/PU  
6. 12.45-13.30      DOP/DOD    

N1A – neobvezni izbirni predmet angleščina

  1. RAZRED

 UČITELJICA Tamara Kukanja

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1. 7.55-8.40 MAT SLJ MAT SLJ ŠPO
2. 8.45-9.30 SLJ SLJ GUM SPO TJA
3. 10.00-10.45 TJA SPO SLJ MAT SLJ
4. 10.50-11.35 GUM SPO SLJ LUM MAT
5. 11.40-12.25 knjižnica/BZ  ŠPO ŠPO LUM  DOP/DOD
6. 12.45-13.30    BRANJE  

 

  1. RAZRED

 UČITELJICA: Lilijana Rosa

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1. 7.55-8.40  SPO  SLJ  SLJ  MAT  TJA
2. 8.45-9.30  TJA/PU  SLJ  MAT  ŠPO  SLJ
3. 10.00-10.45  ŠPO  MAT  SPO  SLJ  ŠPO
4. 10.50-11.35  MAT  GUM  LUM  SLJ  MAT
5. 11.40-12.25  SLJ  DOP/DOD  LUM  GUM SPO
6. 12.45-13.30  K/BZ
     

 

  1. RAZRED

 UČITELJICA: Sonja Lulik

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1. 7.55-8.40 RU/GUM MAT SLJ DRU SLJ
2. 8.45-9.30 SLJ DRU LUM MAT NIT
3. 10.00-10.45 MAT NIT LUM SLJ MAT
4. 10.50-11.35 TJA GUM TJA/PU NIT ŠPO
5. 11.40-12.25 ŠPO SLJ MAT ŠPO  DOP/DOD
6. 12.45-13.30 knjižnica/BZ   DOP/DOD    
7.

 N2I

(13.00-13.45)

N2I

(13.00-13.45)

 RAČ

(13.30-14.15)

 

RAČ – neobvezni izbirni predmet računalništvo

N2I – neobvezni izbirni predmet italijanščina

  1. RAZRED

 UČITELJICA: Tjaša Vidmar Kenda

URA/DAN PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
1. 7.55-8.40 RU/GUM NIT SLJ LUM SLJ
2. 8.45-9.30 DRU MAT TJA LUM SLJ
3. 10.00-10.45 SLJ SLJ MAT DRU MAT
4. 10.50-11.35 ŠPO TJA ŠPO TJA NIT
5. 11.40-12.25 MAT GUM/PU DRU MAT NIT
6. 12.45-13.30    DOP/DOD K/BZ GOS
7.  N2I(13.00-13.45)

 

 

 N2I(13.00-13.45)

 RAČ

(14.15-15.00)

 

 Gostujoči učitelji v posameznem razredu:

GUM (5. razred): Franc Leben                        

ŠPO (4. in 5. razred): Jernej Hozjan                                

LUM (5. razred): Sonja Makuc                              

TJA (4. in 5. razred): Tjaša Vidmar Kenda

TJA (2. in 3. razred): Darja Henigman

N1A (1. razred) : Darja Henigman

RAČ: Helena Ferjančič

N2I: Vanesa Gregorič