URNIK PODALJŠANO BIVANJE – PODRUŽNICA ČRNIČE 2017/18

SKUPINA 1 (1. razred in del tretjega razreda)

UČITELJICA: Danica Matić (Lilijana Rosa 2 uri tedensko)

UČILNICA: 1. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40 – 12.30

SD
KOSILO

SD
KOSILO

SD
KOSILO

SD
KOSILO

SD
KOSILO

12.30 – 13.20

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

13.20 – 14.10

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

14.10 – 15.00

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

15.00 – 15.50

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

15.50 – varstvo varstvo varstvo varstvo varstvo

SD – sprostitvena dejavnost

SU – samostojno učenje

UPČ – usmerjen prosti čas

 

SKUPINA 2 (2. razred)

 

UČITELJICA: Lilijana Rosa

UČILNICA: 2. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40 – 12.30

/

 

/

 

/

 

/

/

 

12.30 – 13.20

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

13.20 – 14.10

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

14.10 -15.00

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

15.00 – 15.50

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

15.50 –

varstvo

 

varstvo varstvo varstvo varstvo

SD – sprostitvena dejavnost

SU – samostojno učenje

UPČ – usmerjen prosti čas

 

SKUPINA 3 ( del 4. in del 5. razreda)

UČITELJI: Bogdan Bone (PON, TOR), Polona Krkoč (SRE), Mateja Soban (ČET), Vanesa Gregorič (PET), Peter Valič (SRE; ČET; PET; po 14.15)

UČILNICA: 4. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40-12.30 Pouk pouk pouk pouk

pouk/dejavnosti/SD

 

12.30 – 12.45

KOSILO

 

 

KOSILO

 

KOSILO

 

KOSILO

 

KOSILO

 

12.45 – 13.30

Dejavnosti/SD*

SD

 

SD

 

SD

Dejavnosti/SD*

SD

 

13.30 – 14.10

SU

 

SU

 

SU

 

SU

 

SU

 

14.10 – 15.00

SU

UPČ

 

SU

UPČ

 

SU

UPČ

 

SU

UPČ

 

SU

UPČ

 

15.00 – 15.30

UPČ

 

UPČ

 

UPČ

 

UPČ

 

UPČ

 

15.15 – 15.50

SD

združevanje s skupino 2 (Lilijana Rosa)

SD

združevanje s skupino 2 (Lilijana Rosa)

SD

združevanje s skupino 2 (Lilijana Rosa)

SD

združevanje s skupino 2 (Lilijana Rosa)

SD

združevanje s skupino 2 (Klementina Lemut)

15.50 – varstvo varstvo varstvo varstvo varstvo

 

SD – sprostitvena dejavnost

SU – samostojno učenje

UPČ – usmerjen prosti čas

SKUPINA 4 ( del 3. razreda, del 4. razreda in del 5. razreda)

UČITELJI: Tamara Kukanja, Tjaša Vidmar Kenda, Sonja Lulik, Lilijana Rosa

UČILNICA: 4. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40-12.30 pouk pouk Lilijana Rosa (prisotni učenci 3. r., ki niso v skupini 1) pouk pouk
12.30 – 13.20

ZŽS za 3., 4. in 5. r.

učence iz 4. skupine prevzameta Bogdan Bone (10 iz 4. r. in 5. r in Danica Matič (3 učence iz 3. r. iz skupine 4)

združevanje skupin , ni ur PB

OPZ (2., 3., 4. in 5. r )

učence iz 4. skupine prevzameta Bogdan Bone (10 iz 4. r. in 5. r in Danica Matič (3 učence iz 3. r. iz skupine 4)

združevanje skupin , ni ur PB

združena skupina 1 in 4 = 24

Tamara Kukanja

 

od 12.30 do 13.50

Tjaša Vidmar Kenda

do 13.10

nato VV

Sonja Lulik

do 13.10

nato VV

13.20 – 13.35

13.20 – 13.55(sre)

združevanje s skupino 1 in 3 združevanje s skupino 1 in 3 združevanje s skupino 1 in 3 združevanje s skupino 1 in 3 združevanje s skupino 1in 3
13.35 – združevanje s skupino 1in 3 združevanje s skupino 1 in 3 združevanje s skupino 1in 3 združevanje s skupino 1 in 3 združevanje s skupino 1 in 3