URNIK PODALJŠANO BIVANJE – PODRUŽNICA ČRNIČE 2020/21

SKUPINA 1 (1. in 2. razred)

UČITELJICA: Sonja Lulik

UČILNICA: 1. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40 – 12.30

SD
KOSILO

SD
KOSILO

SD
KOSILO

SD
KOSILO

SD
KOSILO

12.30 – 13.20

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

KOSILO
SD
SU

13.20 – 14.10

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

14.10 – 15.00

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

15.00 – 15.50

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

15.50 – varstvo varstvo varstvo varstvo varstvo

SD – sprostitvena dejavnost

SU – samostojno učenje

UPČ – usmerjen prosti čas

SKUPINA 2 (2. in 3. razred)

UČITELJ: Jernej Hozjan in Darja Henigman

UČILNICA: 2. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40 – 12.30 / / / / /
12.30 – 13.20

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

KOSILO

SD

SU

13.20 – 14.10

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

SD

SU

14.10 -15.00

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

SU

malica

UPČ

15.00 – 15.50

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

UPČ

SD

15.50 – varstvo varstvo varstvo varstvo varstvo

SD – sprostitvena dejavnost

SU – samostojno učenje

UPČ – usmerjen prosti čas

SKUPINA 3 ( 4. in 5. razred)

UČITELJI: Tamara Kukanja (PON),Darja Henigman (TOR, SRE, ČET), Peter Valič (PON, TOR, ČET),  Vanesa Gregorič (PET)

UČILNICA: 4. razred

URA PONEDELJEK TOREK SREDA ČETRTEK PETEK
11.40-12.30 Pouk pouk pouk pouk pouk/dejavnosti/SD
12.30 – 12.45 KOSILO KOSILO KOSILO KOSILO KOSILO
12.45 – 13.30

Dejavnosti/SD*

SD SD

SD

Dejavnosti/SD*

SD

13.30 – 14.10 SU SU SU SU SU
14.10 – 15.00

SU

UPČ

SU

UPČ

SU

UPČ

SU

UPČ

SU

UPČ

15.00 – 15.30 UPČ UPČ UPČ UPČ UPČ
15.15 – 15.50

SD

združevanje s skupino 2

SD

združevanje s skupino 2

SD

združevanje s skupino 2

SD

združevanje s skupino 2

SD

združevanje s skupino 2

15.50 – varstvo varstvo varstvo varstvo varstvo

SD – sprostitvena dejavnost

SU – samostojno učenje

UPČ – usmerjen prosti čas